Půjčovna

Městská knihovna Týn nad Vltavou nabízí své služby v půjčovně, v níž jsou sloučena dřívější oddělení dospělých a dětí.

V naší půjčovně si na své přijdou děti, teenageři i dospělí včetně seniorů. Najdete u nás nejaktuálnější tituly z naší nabídky. Nabízíme knihy od leporel přes komiksy a dívčí romány až ke klasické literatuře a nejnovějším bestsellerům. Nabízíme i odbornou literaturu napříč obory, cizojazyčné tituly (zejm. německé, anglické a francouzské), e-knihy a časopisy.

Naše knihy chytnou za srdce i vás – přijďte se přesvědčit o šíři naší nabídky!

Kromě knih nabízíme i další služby – nemáme-li knihu, kterou nutně potřebujete, rádi vám ji zajistíme z jiné knihovny prostřednictvím meziknihovní výpůjční služby, můžete u nás surfovat na internetu (prostřednictvím pracovních stanic pro čtenáře nebo přes free wifi), tisknout a kopírovat dokumenty nebo si zahrát společenské hry.