Registrace do knihovny (nový čtenář)

1) Prvním krokem k vytvoření registrace je PŘEDREGISTRAČNÍ ONLINE FORMULÁŘ, který můžete vyplnit ZDE NEBO přímo v knihovně u PC pro veřejnost.

2) Dokončení REGISTRACE je možné provést pouze osobně v PŮJČOVNĚ ve výpůjční době nejpozději do 16.30, aby knihovnice měly dostatek času na formality 🙂 a Vy, dostatek času na seznámení s provozem půjčovny a výběr knih.

3) Vzdálenou předregistraci je nutné potvrdit osobně v půjčovně do 7 dnů, jinak dojde k automatickému zrušení.

4) K registraci si přineste občanský průkaz (příp. řidičský průkaz/pas) kvůli ověření totožnosti. Studenti starší 16 let si též přinesou jakýkoliv doklad o studiu např. ISIC, průkaz dojíždějícího atp. (pokud mají zájem o levnější registrační poplatek).

5) Zákonný zástupce (rodič) dítěte je povinen se první registrace osobně zúčastnit a uvést své základní identifikační údaje podle platného občanského průkazu nebo jiného platného průkazu totožnosti.

6) Není možné registrovat dítě do 15 let bez zákonného zástupce. Není možné registrovat jiného čtenáře v zastoupení, např. dítě do 15 let v případě, že se dostaví pouze rodič.

7) Při této návštěvě také podepíšete přihlášku a bude Vám předán čtenářský průkaz.

8) Zaplatíte registrační poplatek podle čtenářské kategorie viz CENÍK, hotově nebo kartou.

9) V případě, že máte (nebo si myslíte, že budete mít) problém vyplnit předregistrační formulář na PC, nebojte se přijít do knihovny a požádat knihovnice o pomoc. 🙂