Prodloužení registrace

Návod na prodloužení registrace

Registraci můžete prodloužit telefonickou (385 772 307/305) nebo emailovou žádostí (knihovnatnv@gmaill.com) a také osobně v otevírací době knihovny.

NEBO

Můžete využít formulář pro PRODLOUŽENÍ REGISTRACE.

1. Vyplňte níže uvedený formulář. Nezapomeňte potvrdit, že nejste robot a formulář klikem na „ODESLAT“ odešlete.
  2. Knihovnice Vám nejpozději do druhého pracovního dne prodlouží registraci. Znovu budete moci v katalogu objednávat dokumenty, prodlužovat současné výpůjčky, dělat rezervace na vypůjčené tituly apod. a také půjčovat e-knihy.
  3. Prodloužením registrace vznikne dluh za registrační poplatek podle čtenářské kategorie viz CENÍK.

Poplatek za prodloužení registrace můžete zaplatit

1. bankovním převodem (kontaktujte prosím knihovnici na knihovnatnv@gmail.com pro číslo účtu, částku a variabilní symbol)
  2. hotově v Půjčovně – v otevírací době
  3. platební kartou v Půjčovně – v otevírací době

Formulář pro prodloužení registrace

Děkujeme, že jste nás kontaktovali! Brzy se s Vámi spojíme.

Uveďte změny, které nastaly během předešlé registrace v adrese, emailu, telefonním čísle apod.
V obou přídapech prosím kontaktuje pracovníky knihovny: 1) pro předání údajů o platbě bankovním převodem - emailem - knihovnatnv@gmail.com; 2) pro domluvení termínu předání hotovosti - telefonicky - 385 772 307/305. Pokud nebude poplatek zaplacen do 7 kalendářních dnů, bude prodloužení registrace stornováno.