Nová registrace v době covidu

Zaregistrovat se můžete osobně v Půjčovně v otevírací době knihovny.

NEBO

Můžete využít předregistrační formulář.

1. Vyplňte předregistrační formulář ZDE . Nezapomeňte potvrdit, že nejste robot a formulář klikem na „ODESLAT“ odešlete.
  2. Knihovnice Vám nejpozději do druhého pracovního dne zpřístupní čtenářské konto. Do formuláře doplní číslo čtenáře a nastaví registraci.
  3. Vytvořením registrace vznikne dluh za registrační poplatek podle čtenářské kategorie viz CENÍK.
  4. Na první návštěvu knihovny si přineste občanský průkaz (příp. řidičský průkaz/ pas) kvůli ověření totožnosti. Studenti sarší 16 let si též přinesou jakýkoliv doklad o studiu např. ISIC, průkaz dojíždějícího atp. (pokud mají zájem o levnější registrační poplatek). Při této návštěvě také podepíšete přihlášku a bude Vám předán čtenářský průkaz.
  5. Knihy a ostatní dokumenty můžete začít objednávat, jakmile budete mít zpřístupněné čtenářské konto. Stejně tak si můžete začít půjčovat e-knihy.
  6. Domů si knihy a ostatní dokumenty můžete vypůjčit až po zaplacení registračního poplatku.

Poplatek za registraci můžete zaplatit

1. bankovním převodem (kontaktujte prosím knihovnici na knihovnatnv@gmail.com pro číslo účtu, částku a variabilní symbol)
  2. hotově v Půjčovně – v otevírací době
  3. platební kartou v Půjčovně – v otevírací době